Kolekcja jesień-zima 2016/2017

Na jednym biegunie pochwała dla dziedzictwa, na drugim zabawa z konwencjami, a gdzieś obok klasyka, która zachwyca prostotą i wysublimowaniem.

Perfekcyjny fason dopasowany do potrzeb i gustu to coś dla wielbicieli elegancji. Czarne płaszcze i kurtki ze stójką przyciągają uwagę dzięki klasycznej linii, szlachetnym materiałom i uniwersalnej estetyce pasującej do wizytowych, jak i codziennych stylizacji. W przypadku minimalistycznych fasonów czystość linii jest tłem dla szczegółu. Uwaga jest zwrócona na detal – ciekawe cięcie, strukturę materiału, czy wykończenie, które przeobraża standardowy projekt w coś specjalnego.

Sezon jesień-zima 2016/17

Synonimem słowa luksus jest komfort, ale także i przepych. Wygoda w wersji luksusowej, to właśnie się liczy w tym sezonie. Zestawienie dekoracyjności z funkcjonalnością jest jedną z ważniejszych tendencji. Eleganckie płaszcze z szlachetnych wełen mają wielkie, okrywające kaptury i doczepiane mankiety, a dzianinowe bluzki wykończone są dekoracyjnymi detalami. Nadal jest szykownie, a przy okazji też komfortowo.

Obszerne okrycia z opadającymi ramionami, przedłużonymi rękawami, jakby wyjęte z męskiej garderoby, zapewnią wygodę nawet przy warstwowych stylizacjach. Im większe, tym lepsze. Ważne, by były lub pozornie wyglądały na za duże. Ten efekt można uzyskać dzięki zestawieniu luźnego płaszcza, czy kurtki o opływowej linii z modelującą  sukienką czy golfem i wąskimi spodniami, które zrównoważą proporcje.

Przesuń obrazki lub skorzystaj ze strzałek, by obejrzeć kolekcję.

WIĘCEJ:

ZOBACZ KOLEKCJĘ WIOSNA-LATO 2016 – KLIKNIJ.