Otrzymaliśmy nagrodę w plebiscycie “Kobiece twarze”

Vito Vergelis laureatem nagrody plebiscytu „Kobiece Twarze – Women’s Faces”

Po raz trzeci raz Kobiece twarze nagrodził przedsiębiorcze kobiety i firmy, w których równouprawnienie w biznesie to fakt. 12 grudnia 2016 w Zamku Książ odbyła się uroczysta Gala wieńcząca Plebiscyt „Kobiece Twarze – Women’s Faces”.

Za nami emocje, wzruszenie i radość, że tak wiele osób wspiera ideę przedsiębiorczości kobiet i równości w biznesie – w III edycji Plebiscytu Gospodarczego Kobiece Twarze uczestniczyło ponad 300 gości, nagrodziliśmy 12 kobiet i 6 firm wybranych przez Szacowną Kapitułę z ponad 30 podmiotów gospodarczych i 50 kobiet, które były oceniane. Dziękujemy uczestnikom Gali, partnerom finansowym, członkom Kapituły i wszystkim którzy wspierają nasze idee.” – powiedziała Aldona Ziółkowska-Bielewicz, Prezes Hornet 4 – organizatora Plebiscytu.

Plebiscyt „Kobiece Twarze – Women’s Faces”

Plebiscyt jest odpowiedzią na fakt, że wciąż jest kobiet za mało w biznesie, w samorządach, w polityce, za na piedestałach. Jednym z punktów programu Gali była dyskusja panelowa na temat: Czy równouprawnienie w biznesie to fakt, czy mit? Głównym wnioskiem dyskusji było stwierdzenie, że chociaż wiele zmieniło się na korzyść równouprawnienia w Polsce i przedsiębiorczości kobiet, to należy jeszcze nadal pracować nad zmianą przede wszystkim mentalności, która pozwoli na kolejne kroki w tych dziedzinach.

Nagroda dla najlepszej firmy z produktem dla Kobiet

Firma Vito Vergelis otrzymała statuetkę w kategorii “Najlepsza firma z produktem lub usługą dla Kobiet”. Jest nam niezmiernie miło, że produkty naszej firmy zostały dostrzeżone i docenione, zwłaszcza przez grono specjalistów zajmujących się niezwykle ważną kwestią dla kobiet w biznesie.

Więcej informacji o laureatach znajdziesz TUTAJ.