Otrzymaliśmy nagrodę Polish Businesswomen Awards

Otrzymaliśmy nagrodę Polish Businesswomen Awards

Vito Vergelis laureatem nagrody „Polish Businesswomen Awards” w kategorii luksusowa marka odzieżowa dla kobiet biznesu.

Po raz szósty odbył się konkurs “Polish Businesswomen Awards” organizowany przez magazyn “Businesswoman & life” mający na celu wyróżnienie i nagrodzenie przedsiębiorców w uznaniu za ich sukcesy, profesjonalizm i najwyższą jakość obsługi klientów. 22 kwietnia 2017 w hotelu Belotto w Warszawie odbyła się gala, podczas której zostały wręczone statuetki. Nasz firma otrzymała wyróżnienie w kategorii Moda.

Polish Businesswomen Awards

Fundacja Międzynarodowy Inkubator Kobiet Biznesu, wydawca magazynu „Businesswoman & life”, już po raz szósty zorganizowała prestiżowy konkurs zakończony uroczystą galą Polish Bussineswomen Awards, podczas której najbardziej przedsiębiorcze Polki oraz innowacyjne firmy i marki nagradzane są statuetkami za osiągnięte w wielkim stylu sukcesy oraz dotychczasową działalność.

“Naszymi kandydatami są właścicielki oraz właściciele firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, który jest motorem napędowym polskiej gospodarki. Celem konkursu jest promowanie przedsiębiorczości, prezentacja osiągnięć, wyróżnienie oraz nagrodzenie najbardziej kreatywnych i dynamicznych firm. Cieszymy się, że wśród nominowanych przedsiębiorstw są zarówno te, które mają doświadczenie, jak i stawiające pierwsze kroki z ogromnymi już sukcesami. Krótko mówiąc, wszyscy, którzy mają znaczący wpływ na polską gospodarkę.” – organizator konkursu, pani Elżbieta Jeznach.

Nagroda w kategorii luksusowa marka odzieżowa dla kobiet biznesu

Firma Vito Vergelis otrzymała statuetkę w kategorii „luksusowa marka odzieżowa dla kobiet biznesu”. Ciszy nas fakt, że nasze kolekcje zostały docenione przez organizatorów i jury konkursu oraz czytelników Business Woman & life, którzy wzięli udział w głosowaniu. Dziękujemy.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz TUTAJ.

  • nagrody Polish Businesswomen Awrads rozdane