Warsztaty Nudoodporne z Vito Vergelis

Warsztaty nudoodporne – metamorfoza ciała-metamorfoza myśli

Misją firmy VITO VERGELIS jest sprawianie, by kobieta czuła się piękna, dlatego cenimy firmy, które pomagają kobietom uwierzyć w siebie. Jedną z nich jest społeczność Nudoodporne, założona przez trenerkę rozwoju osobistego Ewę Makowską, fotografkę Katarzynę Gapską i wizażystkę Kasię Dziewulską, które starają się pokazywać kobietom, że piękno tkwi w różnorodności i nie zależy od wieku, wykształcenia i rozmiaru ubrania.

„Piękno zaczyna się od myślenia o sobie i maluje na twarzy coś, co sprawia, że od kobiety nie można oderwać wzroku. Piękno to wyraz dobrych myśli, zgody na siebie i ciekawość świata. Piękno to dążenie do własnego rozwoju i świadomość, że jest to proces nieustający.” to motto społeczności Nudoodporne.pl

 

Warsztaty nudoodporne trzecia edycja Rejs do wnętrza siebie 7

Warsztaty nudoodporne – trzecia edycja warsztatu “Rejs do wnętrza siebie”

Ta inicjatywa doskonale komponuje się z naszą koncepcją kobiecości, dlatego rozpoczęliśmy współpracę z grupą Nudoodporne. Pierwsza okazja do wspólnego działania nadarzyła się pod koniec maja. W pensjonacie Sielska Chata w Łebie odbyła się trzecia edycja nudoodpornych warsztatów pt: “Rejs do wnętrza siebie” – metamorfoza duszy i ciała.

Warsztaty nudoodporne – trzecia edycja warsztatów pt: “Rejs do wnętrza siebie”

Uczestniczki warsztatów przeszły metamorfozę duszy i ciała. Za zmianę w myśleniu o sobie i o swoim wnętrzu odpowiadała pani Ewa Makowska, coach, która przeprowadziła warsztat odbudowujący więź ze swoim wewnętrznym dzieckiem i uczący komunikacji ze sobą. Sensualny taniec z krzesłami poprowadziła doświadczona instruktorka Kasia Mazurek, a za metamorfozę ciała odpowiedzialna była Kasia Dziewulska, która wykonała makijaż i pokreśliła naturalne piękno uczestniczek. Na koniec odbyła się profesjonalna sesja zdjęciowa m.in. w sukienkach z naszej wiosennej kolekcji. Zdjęcia wykonywały Kasia Gapska i Franka Romanow.

Warsztaty nudoodporne to doskonała okazja do spędzenia czasu w kobiecym gronie i poznanie wyjątkowych kobiet zajmujących się ciekawymi rzeczami. Na tej edycji w świat brafittingu wprowadziła uczestniczki pani z Gabriel Salon Zdrowego biustu. Ta wiedza zaprocentuje.

Mamy przyjemność zaprezentować efekty sesji i zapraszamy do śledzenia społeczności Nudoodporne. Więcej zdjęć i relację znajdziesz na ich stronie – TUTAJ.