Sesja wizerunkowa
wiosna-lato 2016

logo-vito-vergelis-1

W tym sezonie zespół projektowy VITO VERGELIS wziął nożyczki, by wyciąć lub pociąć rękawy, urozmaicić linię dekoltu i wprowadzić asymetrię.

W kolekcji firmy dominuje klasyka podana w odświeżonej formie. To połączenie tradycji ze świeżością odzwierciedlone zostało w sesji. Kwiaty i romantyczna scenografia retro tworzą kobiecy klimat, który urozmaicono nawiązaniami do kreatywnych modyfikacji. Jest romantycznie, nonszalancko i szykownie, ale na zdjęciach Zuzy Krajewskiej króluje swobodna zabawa. Sesja podkreśla nowoczesną zalotność, która zachwyca wyrafinowaniem i ekspresją na nowo definiując znaczenie kobiecości.

ZESPÓŁ

Kampanię wiosna-lato 2016 VITO VERGELIS po raz kolejny zrealizował wyjątkowy zespół. Za obiektywem stanęła Zuza Krajewska, stylizacją zajął się Robert Kiełb, twarzą została Marzena Jarczak.

 

Fotograf: Zuza Krajewska / LAF AM
Art director: Robert Kiełb / LAF AM
Modelka: Marzena Jarczak / Rebel Models
Stylizacja: Robert Kiełb / LAF AM
Scenografia: Maria Strulak
Make up: Sylwia Rakowska / VAN DORSEN TALENTS
Włosy: Gor Duryan / D’Vision ART

Sezon wiosna-lato 2016

Prognostycy trendów wieszczą, że potrzebujemy spowolnienia, spokoju i komfortu. Coraz dłużej rozkoszujemy się pewnymi trendami. Nie ma już ostrych cięć co sezon. Miejsce radykalnych zmian zajęła powolna modyfikacja.
Inspiracje czerpiemy z różnych kultur, światów, stylistyk i dekad wirtuozersko je mieszając. Balansując pomiędzy skrajnościami dopasowujemy je i trwale scalamy. Nowa harmonia uosabia zarówno energię, jak i wyciszenie a czas staje się nieliniowy. Wszystko co znamy z poprzednich dekad zostało połączone, by uwypuklić względną łagodność trendów. Już nie ma narzucania. Jest wybór. Sezon wiosna-lato 2016 pozwala nam rozkwitnąć.