Sesja wizerunkowa
wiosna-lato 2017

zachęca do eksploracji i zabawy. Do sprzeciwu wobec narzucania opinii i korzystania z wolności wyboru jaki daje wielotorowość mody. Namawia do odwagi poszukiwań, prób i eksperymentów. Do sprawdzania nowych tendencji i wybierania trendów, które najlepiej pasują do indywidualnego stylu, by ubrania mogły służyć przez lata, a nie tylko sezon.

Podążanie za nowymi trendami wymaga pewności siebie oraz wyjścia poza schematy. To ciągłe próbowanie nowego i sprawdzanie, czy to, co modne, pasuje do mojego stylu. Nie chodzi o ślepe akceptowanie tendencji a odświeżanie własnego stylu. Eksperymentuj, poszukuj i podważaj własne opinie. Każdy trend można wprowadzić do swojej szafy w odpowiedniej dla siebie wersji.

ZESPÓŁ

Kampanię wiosna-lato 2017 VITO VERGELIS zrealizował stały zespół. Za obiektywem stanęła Zuza Krajewska, stylizacją zajął się Robert Kiełb, twarzą została Karolina Łączkowska.

Fotograf: Zuza Krajewska / LAF AM
Art director: Robert Kiełb / LAF AM
Modelka: Karolina Łączkowska / EC Management
Stylizacja: Robert Kiełb / LAF AM
Scenografia: Maria Strulak
Make up i włosy: Sylwia Rakowska / VAN DORSEN TALENTS

Sezon wiosna-lato 2017

Zmienność mody napędza ludzką kreatywność. Projektanci nieustannie szukają świeżych rozwiązań. Inspiracji szukają w przeszłości, dawne trendy dostosowując do czasów obecnych i aktualnej estetyki. W tym ożywczym pędzie znaczenia nabiera wysoka jakość.

Podążanie za jakością wyraża się nie tylko w perfekcyjnym wykonaniu. W naszej firmie wysoki poziom oznacza też staranną selekcję materiałów, ozdób i dopracowanie projektu. Stawiamy na klasykę, eleganckie fasony a osadzenie w trendach zapewniają najmodniejsze tkaniny, barwy sezonu i subtelne detale.

Przesuń obrazki lub skorzystaj ze strzałek, by obejrzeć kolekcję.