Poznaj Vito Vergelis, producenta eleganckiej mody damskiej.
Firmę, która powstała w 1955 roku.

OFERTA

Mając na uwadze wymagania, jakim nowoczesne Polki muszą sprostać zespół VITO VERGELIS stawia na dostosowanie kolekcji do ich stylu życia. Marka oferuje stroje biznesowe, wizytowe oraz mniej formalne propozycje na weekend, które spełniają oczekiwania wymagających kobiet dbających o swój wizerunek. Na uwagę zasługuje bogata oferta okryć wierzchnich – eleganckich i sportowych kurtek oraz luksusowych płaszczy z ekskluzywnych tkanin

MISJA

Od początku istnienia misją firmy była produkcja eleganckiej odzieży dla najbardziej wymagających kobiet, i tak jest do dziś. Spółka zajmuje się projektowaniem i produkowaniem kolekcji pod własną marką – Vito Vergelis.

OBIETNICA MARKI

Obietnicą marki Vito Vergelis jest zapewnienie kobiecie aktywnego uczestnictwa w modzie, zagwarantowania poczucia komfortu i luksusu, który dają nasze wyroby, wywołanie u niej pozytywnych emocji i skojarzeń związanych z zakupami i noszeniem naszych ubiorów, które swoim stylem i jakością dorównują wyrobom największych, znanych marek. Zapewniamy perfekcyjne wykonanie, jak z artystycznej pracowni krawieckiej, dziś w pełni korzystającej z osiągnięć najnowszych technologii.

WARTOŚCI MARKI

W firmie VITO VERGELIS tradycja łączy się z nowoczesnością. Różnorodny zespół sprawia, że dojrzałość spotyka się z młodością – doświadczenie z innowacyjnym sposobem myślenia.  Twórcza pasja i zapał do rozwoju całego zespołu to atuty, które sprawiają, że marka VITO VERGELIS utrzymuje mocną pozycję na rynku odzieży damskiej w Polsce i nie tylko. Skupiamy się na stałym rozwoju oraz ulepszaniu naszych produktów oraz marketingu, by ekscytować i inspirować naszych klientów.

FILOZOFIA PROJEKTOWANIA

Projekty VITO VERGELIS są ponadczasowe. To połączenie klasyki z  subtelnym powiewem sezonowych nowości, a więc elegancja i szyk, ale bez zbędnego przepychu. Firma gwarantuje odpowiednią selekcję i interpretację trendów. Kolekcje VITO VERGELIS zapewniają wiarygodną jakość wyrażoną poprzez skupienie się na projektach, wygodnym kroju, bogactwie tkanin oraz doskonałemu krawiectwu. Produkty VITO VERGELIS są kombinacją podstawowych cech: – ponadczasowego STYLU – perfekcyjnego KROJU – wiarygodnej JAKOŚCI

Przeczytaj więcej o firmie Vito Vergelis