Odzież damska plus size w rozmiarach 42-50

Duże rozmiary, czyli jakie?

Polskie firmy oferujące odzież damską plus size rozpoczynają rozmiarówkę od 42 i nie ma jednej, powszechnie obowiązującej tabeli wymiarów. W Vito Vergelis szyjemy elegancką odzież damską do rozmiaru 48, a niektóre modele do 50, choć nasza rozmiarówka dostosowana jest do dojrzałej sylwetki. Przy produktach dołączone są tabele wymiarów, warto je sprawdzać podczas zakupu. Rozmiarówka może się różnić w zależności od modelu, ponieważ w zależności od kroju i materiału uwzględniamy kilka dodatkowych centymetrów. Dlatego może się zdarzyć, że jedna sukienka będzie miała mniejszy a druga, większy rozmiar. Np. lepiej zamówić mniejsze spodnie dresowe, a większe tkaninowe.

Dlaczego stawiamy na plus size?

Chcemy, by kobiety mogły się ubrać niezależnie od rozmiaru i wieku. Dbamy o ich komfort dostosowując modele do sylwetki, bez narzucania tego, co mają nosić. Wychodzimy z założenia, że kobieta o rozmiarze z tabeli plus size może, a nawet powinna, podkreślić swoje kobiece kształty. Umiejętnie dobrany fason do figury to podstawa doskonałego wyglądu.

Zapraszamy do obejrzenia naszej kolekcji w dużych rozmiarach. Odzież damska plus size obejmuje sukienki plus size, wygodne dresy w dużych rozmiarach, elastyczne spodnie i stroje biznesowe.