Ubrania z jedwabiu są lekkie, komfortowe i eleganckie

Jedwab to jedna z najprzyjemniejszych w noszeniu tkanin. Lekka, oddychająca i hipoalergiczna. Delikatna, jak mgiełka , nazywana „drugą skórą”. Wszyscy, którzy cenią wysokiej jakości materiały pochodzenia naturalnego na swojej liście ulubieńców mają właśnie jedwab. Włókno jedwabnika jest jednym z najbardziej przyjaznych dla skóry włókien. Cenią je alergicy, bo nie uczula. Noszenie jedwabnych ubrań ma wiele zalet – przyjemnie otula, gwarantuje elegancki wygląd i niebywały komfort i zapewnia cyrkulację powietrza.

Ubrania z jedwabiu naturalnego są lekkie i stylowe, mają delikatny połysk i subtelnie mienią się w świetle. Jedwab dobrze się farbuje i zwykle ma piękne kolory. Na 100% jedwab w kolorze czarnym, czy granatowym trzeba uważać podczas prania i suszenia, ponieważ może wyblaknąć. Nie polecane są silne środki piorące. Warto też uważać z perfumami zawierającymi alkohol, którą mogą spowodować odbarwienia. Sukienka 100% jedwab nie powinna być suszona na bezpośrednim słońcu, by nie wyblakła.

Modne ubrania z jedwabiu od polskiego producenta

Stawiamy na ponadczasowe ubrania damskie z jedwabiu o prostych krojach, choć w naszych kolekcjach nie brakuje też jedwabnych sukienek wizytowych o fantazyjnym fasonie. Klasyczna jedwabna koszula, jedwabne topy, luksusowe jedwabne spodnie, czy tuniki lub sukienki z jedwabiu 100%, to kilka naszych propozycji. W kolekcji mamy ubrania 100% jedwab i mieszanki wiskozy z jedwabiem. Jedwab stosowany jako dodatek uszlachetnia włókna, a połączony z wiskozą sprawia, że staje się ona delikatniejsza.

Jedwabne ubrania damskie w stylu smart casual

Minimalizm lat 90. nie był tylko odcięciem się od przepychu przesadnych lat 80. Luksus pozostał, choć pozbawiony nadmiernej ostentacji. Jedwabne koszule noszone do dżinsów, czy jedwabne topu na ramiączkach ze ołówkowymi spódnicami, to zestawy, które z powodzeniem możesz odtworzyć i będziesz wyglądać doskonale. Doskonale sprawdzą się tez proste sukienki z jedwabiu naturalnego.

Polskie ubrania z jedwabiu sklep Wrocław i Łódź. Znajdziesz u nas sukienki jedwabne polskie wysokiej jakości. Zobacz też nasze sukienki jedwabne.