Szyjemy piękne płaszcze

Płaszcze na jesień polskiej firmy VITO VERGELIS

Szyjemy piękne płaszcze i kurtki z najlepszych wełen – wełny jagnięcej, alpaki, suri alpaki z domieszką kaszmiru, angory i moheru.

Zespół projektowy VITO VERGELIS stawia na perfekcyjne wykonanie i staranną selekcję materiałów. Ubrania mają zapewniać komfort noszenia bez rezygnacji z dobrego stylu. Fasony są eleganckie, stonowane i klasyczne a osadzenie w trendach zapewniają najmodniejsze tkaniny, barwy sezonu i subtelne detale. Zamiast na jednosezonową modę stawiamy na ponadczasowe projekty. Obok efektu wizualnego ważny jest dla nas również zmysł dotyku.

 

 „Nie ma nic przyjemniejszego niż dotyk szlachetnych tkanin. To komfort noszenia i niezwykłe wrażenia sensoryczne, dlatego nasza kolekcje, poza doznaniami estetycznymi, oscylują wokół wrażeń dotykowych.” – tłumaczy Iwetta Socha, projektantka z firmy VITO VERGELIS. „Wiele osób lubi poczuć jakość tkaniny, jej splot i fakturę. Mieć przyjemność z obcowania z najlepszymi wyrobami. Dlatego stawiamy na szlachetne materiały.”

 

Okrycia wierzchnie VITO VERGELIS szyte są z wełny jagnięcej, alpaki i suri aplaki z domieszką kaszmiru, moheru i angory, a ich jakość można poznać po dotyku. Te szlachetne wełny są delikatne, puszyste, dzięki czemu ubrania są wyrafinowane. Wysoka jakość materiałów plus klasyczny, ponadczasowy fason to kwintesencja luksusu i inwestycja na lata. Dlatego nasze klientki cenią nas na płaszcze i kurtki.

 

„O VITO VERGELIS usłyszeliśmy pierwszy raz kilka lat temu. Marka tekstylna z Wrocławia od wielu sezonów była ceniona przede wszystkim za piękne jesienne płaszcze, które jakością dorównywały włoskim odpowiednikom.” – elle.pl

 

Kolekcja VITO VERGELIS sygnowana metką „produkt polski” odpowiada na potrzeby nowoczesnych Polek. To moda dopasowana do klientek i ich stylu życia.

Więcej o naszej firmie przeczytasz tutaj.

Zobacz płaszcze i kurtki z kolekcji jesień-zima 2016

 

Related Posts