Metody płatności

Za zakupy w sklepie Vito Vergelis online możesz zapłacić na kilka sposobów. Wybierz najwygodniejszy dla siebie. Dostępne metody płatności:

1. Przelewem zwykłym w ciągu 2 dni od złożenia zamówienia na rachunek bankowy w banku ING: 95 1050 1575 1000 0090 8090 8339 (w tytule wpisz imię nazwisko i numer zamówienia). Nieopłacone zamówienia są automatycznie anulowane.

Dane do przelewu:
Vito Vergelis
ul. Szybka 3b/1, 50-421 Wrocław

 

2. Za pobraniem – płacisz za zakupy kurierowi firmy DPD lub w paczkomacie INPOST podczas odbioru przesyłki.

 

3. Płatność elektroniczna Przelewy24

Przelewy24 to system oferujący szybki przelew tradycyjny, przelewy bankowe z większości polskich banków, a także płatności kartami Visa i Mastercard. By dokonać płatności wystarczy wybrać tę metodę zapłaty w koszyku podczas składania zamówienia. System przekieruje Ciebie na bezpieczne, szyfrowane strony operatora płatności.

UWAGA – w związku z wejściem nowej dyrektywy unijnej PSD2, podczas płatności kartą wymagane jest dwustopniowe uwierzytelnienie. Zostaniesz poproszona o podanie kodu CVC2/CVV2  i może być konieczne zalogowanie się na konto oraz podanie kodu 3D Secure z smsa. Te zmiany nie dotyczą szybkiego przelewu.
2a. PayPo – system odroczonych płatności z możliwością rozłożenia płatności na 3 raty lub zapłatą po 30 dniach. Więcej o PayPo piszemy w tekście Paypo – kup teraz, zapłać później.