Szyjemy w Polsce od 1955 roku.

Firma posiada w pełni wyposażony zakład produkcyjny, wzorcownię i pracownię projektową, w których przygotowywane są autorskie kolekcje. Możemy się pochwalić zespołem najwyższej klasy fachowców, zajmujących się tworzeniem kolekcji, produkcją, sprzedażą.

“Firma tworzy własne autorskie kolekcje i nie jest to bez znaczenia. Ciągłe wyzwania na bardzo konkurencyjnym obecnie rynku mody zaowocują rosnącym znaczeniem firm opierających swoją ofertę na wyszukanym wzornictwie, reprezentującym wysoką jakość produkowanej odzieży. W dobie wszechobecnej w sieciówkach mody masowej, powielającej wzory z wybiegów na zasadzie „kopiuj” i „wklej”, klientki coraz chętniej wracają do firm oferujących krótkie serie. Coraz częściej pytają o kraj pochodzenia wyrobu. Rośnie więc zaufanie klientek do marki krajowej. Firm mających swoją historię, odzwierciedlających pewne wartości, znających specyfikę rynku i skoncentrowanych na wysokiej jakości wykonania.” – Małgorzata Zasada, dyrektor handlowy VITO VERGELIS.

Jesteśmy firmą polską z polskim kapitałem.

Współpracujemy z wieloma dostawcami polskimi, zwracamy  też uwagę na dobór partnerów i dostawców zagranicznych. Przede wszystkim wybieramy tych, którzy wdrożyli CSR w swoich firmach.  Nasze produkty są w 100% „made in Poland”. Kolekcje projektujemy i produkujemy w Polsce, ponieważ dla nas liczy się jakość. Na bieżąco reagujemy też na pojawiające się trendy i adaptujemy je do rodzimych realiów.

Klientki cenią nas za wysoką jakość wykonania i szeroką ofertę. Słyniemy z luksusowych płaszczy damskich i kurtek, sukienek wizytowych oraz mody biznesowej. W swoich kolekcjach staramy się odpowiedzieć na potrzeby klientek, bo to one są centralnym punktem naszej działalności.

Więcej o naszej firmie przeczytasz TUTAJ.