Szyjemy w Polsce

Kolekcje VITO VERGELIS są projektowane i produkowane w Polsce. Pozwala to utrzymać najlepszą jakość oraz adaptować najnowsze trendy do rodzimych realiów.

Szyjemy w Polsce. Firma posiada w pełni wyposażony zakład produkcyjny, wzorcownię i pracownię projektową, w których przygotowywane są autorskie kolekcje. Możemy się pochwalić zespołem najwyższej klasy fachowców, zajmujących się tworzeniem kolekcji, produkcją, sprzedażą.

 

“Firma tworzy własne autorskie kolekcje i nie jest to bez znaczenia. Ciągłe wyzwania na bardzo konkurencyjnym obecnie rynku mody zaowocują rosnącym znaczeniem firm opierających swoją ofertę na wyszukanym wzornictwie, reprezentującym wysoką jakość produkowanej odzieży. W dobie wszechobecnej w sieciówkach mody masowej, powielającej wzory z wybiegów na zasadzie „kopiuj” i „wklej”, klientki coraz chętniej wracają do firm oferujących krótkie serie. Coraz częściej pytają o kraj pochodzenia wyrobu. Rośnie więc zaufanie klientek do marki krajowej. Firm mających swoją historię, odzwierciedlających pewne wartości, znających specyfikę rynku i skoncentrowanych na wysokiej jakości wykonania.” – Małgorzata Zasada, dyrektor handlowy VITO VERGELIS.

 

Nasza firma powstała w 1955 roku i od tego czasu szyjemy w Polsce elegancją modę damską.

Więcej o naszej firmie przeczytasz TUTAJ.

Related Posts