Nowości moda damska 2022 – dropy i kapsuły

Wraz z przyspieszeniem mody podzieliliśmy sezonowe kolekcje na kilka wejść. Zrezygnowaliśmy z prezentacji całej kolekcji na początku sezonu i podzieliliśmy kolekcję na kilkanaście kapsuł, by regularnie wprowadzać nowości. Moda damska lubi zmiany, dlatego opieramy się na nowościach, ale wprowadzamy również ponadczasowe klasyki. Budujemy kolekcję na zasadzie motywu przewodniego, dzięki czemu w jednym tygodniu pojawiają się motywy graficzne w czerni i bieli, a w kolejnym linia w kwiaty, a kolejna jest wizytowa. Dostawy do sklepów stacjonarnych, jak i sklepu internetowego z modą damską, uspójniamy tworząc mini kolekcję, czyli łączymy rzeczy tak, byś mogła z nich stworzyć kilka różnych stylizacji. Każde wejście ma swój temat i złożone jest zarówno z nowych fasonów, jak i nowych wersji modeli z poprzednich kolekcji lub tygodni.

Nowe kolekcje a ponadczasowa moda damska

Oprócz nowości, bestsellerów mamy też wygodną linię casualową. Są to uniwersalne modele, które nosi się przez cały rok. Szukaliśmy bazy do naszych kolekcji, która będzie łączyć trendy z oferowaną przez nas ponadczasową elegancją. Tak właśnie powstała linia basic, w której znajdziesz ponadczasowe modele do budowania szafy kapsułowej m.in. klasyczne bluzki damskie, spodnie damskie i dresy. Od kilku lat stawiamy na wygodę, dlatego poszerzyliśmy ofertę o bluzki z mikromodalu i T-shirty. Specjalizujemy się również w damskich spodniach, które są w ciągłej sprzedaży w niezmiennej cenie. Nieodłącznym elementem naszych kolekcji są ramoneski, kurtki damskie i płaszcze.  Zależy nam na łączeniu sezonów i szyciu ubrań na lata, dlatego wiele z naszych modeli to klasyka, niezależna od trendów. Odświeżamy również hity wprowadzając je w nowych kolorach i wzorach.

Nowości – sukienki damskie 2022

Nie wyobrażamy sobie szafy bez sukienek, dlatego niezmiennie w prawie każdym wejściu znajdziesz kilka modeli. Szyjemy sukienki damskie do pracy, jak i sukienki wizytowe, czy uwielbiane przez klientki dzianinowe sukienki zapewniające wygodę w każdej sytuacji. Powodzeniem klientek cieszą się też zwiewne sukienki z szyfonu i nasze sukienki na wesele. Mamy sukienki z wiskozy i cupro idealne na lato oraz sukienki sportowe z dzianiny.