Piękne płaszcze damskie na jesień polskiej firmy VITO VERGELIS

Szyjemy piękne płaszcze damskie i kurtki z najlepszych wełen – wełny jagnięcej, alpaki, suri alpaki z domieszką kaszmiru, angory i moheru.

Zespół projektowy VITO VERGELIS stawia na perfekcyjne wykonanie i staranną selekcję materiałów. Ubrania mają zapewniać komfort noszenia bez rezygnacji z dobrego stylu. Fasony są eleganckie, stonowane i klasyczne a osadzenie w trendach zapewniają najmodniejsze tkaniny, barwy sezonu i subtelne detale. Zamiast na jednosezonową modę stawiamy na ponadczasowe projekty. Obok efektu wizualnego ważny jest dla nas również zmysł dotyku.

 „Nie ma nic przyjemniejszego niż dotyk szlachetnych tkanin. To komfort noszenia i niezwykłe wrażenia sensoryczne, dlatego nasza kolekcje, poza doznaniami estetycznymi, oscylują wokół wrażeń dotykowych.” – tłumaczy Iwetta Socha, projektantka z firmy VITO VERGELIS. „Wiele osób lubi poczuć jakość tkaniny, jej splot i fakturę. Mieć przyjemność z obcowania z najlepszymi wyrobami. Dlatego stawiamy na szlachetne materiały.”

Piękne płaszcze damskie z alpaki i wełny dziewiczej

Okrycia wierzchnie VITO VERGELIS szyte są z wełny jagnięcej, alpaki i suri aplaki z domieszką kaszmiru, moheru i angory, a ich jakość można poznać po dotyku. Te szlachetne wełny są delikatne, puszyste, dzięki czemu ubrania są wyrafinowane. Wysoka jakość materiałów plus klasyczny, ponadczasowy fason to kwintesencja luksusu i inwestycja na lata. Dlatego nasze klientki cenią nas na piękne płaszcze damskie i kurtki damskie z wełny. Wybieramy wysokiej jakości wełnę i jako jedna z pierwszych firm na polskim rynku szyliśmy z alpaki i suri alpaki – luksusowej wełny mającej wysokie właściwości termoizolacyjne. Dlatego nasze płaszcze z alpaki cieszą się takim powodzeniem. Drugim, najczęściej przez nas wykorzystywanym włóknem jest virgin wool, czyli wełna dziewicza, zwana też wełną jagnięcą. Zwykle wykorzystujemy mieszankę suri alpaki z alpaką lub mieszankę wełny dziewiczej z alpaką.

„O VITO VERGELIS usłyszeliśmy pierwszy raz kilka lat temu. Marka tekstylna z Wrocławia od wielu sezonów była ceniona przede wszystkim za piękne jesienne płaszcze, które jakością dorównywały włoskim odpowiednikom.” – elle.pl

Kolekcja VITO VERGELIS sygnowana metką „produkt polski” odpowiada na potrzeby nowoczesnych Polek. To moda dopasowana do klientek i ich stylu życia. Szyjemy piękne płaszcze i jesteśmy jednym z liderów w tej kategorii na polskim rynku.

Przeczytaj więcej o firmie Vito Vergelis.

Zobacz płaszcze i kurtki Vito Vergelis.