Płaszcze damskie Relis

Relis to polski producent płaszczy damskich. Okrycia szyte są z włoskich wełen w dolnośląskiej szwalni. Rodzinna firma została założona w 1998 roku i specjalizuje się w szyciu okryć wierzchnich dla kobiet.  W jej ofercie znajdziesz płaszcze wełniane, przejściowe, jesienne i zimowe, ocieplane i nieocieplane. Producent oferuje tanie płaszcze dla kobiet, jak i płaszcze premium z linii Paolo Moretti szyte z wełny alpaki, kaszmiru.

Firma stawia na szeroką paletę kolorystyczną i różnorodne fasony. Relis szyje płaszcze przejściowe, jak i zimowe. W kolekcji dużo jest dyplomatek, dwurzędówek i klasycznych modeli szlafrokowych. Uwagę zwracają długie zimowe płaszcze o klasycznym kroju. Polecamy przede wszystkim płaszcze 100% wełna, zwłaszcza płaszcze z wełny i alpaki lub wełny i kaszmiru.

Płaszcze z logo Relis

Tańsza linia Relis fashion, to dobrze skrojone płaszcze z mieszanki wełny z dodatkami wpływającymi na jej trwałość. W tej kolekcji pojawiają się płaszcze ze sztucznego zamszu, wełny z domieszką poliamidu, czy bawełniane płaszcze wiosenne. Dużo modeli jest kobiecych, taliowanych, które pasują zarówno do pracy, jak i na co dzień.

Płaszcze Paolo Moretti

W kolekcji premium Paolo Moretti warto zwrócić uwagę na dwie linie – Suri Alpaka Luxury i Kaszmirowa Elegancja. W Suri Alpaka Luxury znajdziesz płaszcze z mieszanki wełny owczej z wełną alpaki. Kaszmirowa Elegancja to linia w której wełna owcza ma domieszkę kaszmiru. To wysokiej jakości płaszcze z wełny 100% wyróżniające się miękkością i pięknym połyskiem.

Zobacz inne płaszcze damskie: