Żakiet na zamek

Żakiet na zamek i suwak to doskonała alternatywa dla klasycznych marynarek na guzki, czy żakietów zapinanych na haftkę, czy ozdobną klamrę. Jest bardziej sportowy, nawet mimo klasycznych fasonów, a co za tym idzie i nowoczesny. Zobacz nasze żakiety i marynarki damskie na zamek.

Marynarki damskie na zamek

Czym wyróżniają się marynarki damskie zapinane na zamek błyskawiczny? Są niezwykle praktyczne i wygodniejsze w użytkowaniu niż te zapinane na guziki czy zatrzaski. Zamek błyskawiczny pozwala szybko i sprawnie założyć lub zdjąć żakiet. Do tego zamki i suwaki przełamują klasyczny styl i sprawiają, że nawet najbardziej zachowawcze żakiety staną się modnym dodatkiem nowoczesnej stylizacji. Jeśli nie przepadasz za konserwatywną modą, ale lubisz żakiety, to wybierz model zapinany na zamek.

Żakiet z zamkiem błyskawicznym – sportowa elegancja

Niekiedy zamek po prostu pasuje lepiej niż guziki i sprawia, że żakiet jest prosty i minimalistyczny. Pudełkowe żakiety doskonale wyglądają z takim zapięciem. Podobnie jak dopasowane, taliowane marynarki, które zapięte na zamek doskonale leżą. Suwak można też precyzyjnie regulować, co pozwala na lepsze dopasowanie żakietu do sylwetki. Jednak wygoda to nie jedyny atut takiego zapięcia – zamek może być też ozdobą. Często jest on dekoracyjnym dodatkiem, zwłaszcza jak jest niekryty i ma wyrazisty kolor. Suwaki są też często wykorzystywane jako elementy ozdobne np. złoty przy kieszeniach, doskonale podkręcający granatową tkaninę kostiumową.

Marynarka damska na zamek i żakiet sklep internetowy

Ubrania na zamek błyskawiczny kojarzą się z modą casualową, a żakiet i marynarka damska to podstawowe elementy mody biznesowej. Połączone tworzą sportową elegancję. Takie modele wybierane są przez fanki wygody, miejskiego stylu i nowatorskich rozwiązań. Jeśli szukasz sportowego żakietu to wybierz właśnie taki. Może być dzianinowy albo z tkaniny kostiumowej. W naszej kolekcji znajdziesz wysokiej jakości żakiety i marynarki damskie.

Mogą Cię zainteresować: